وب سایت دکتر اصغر خوشنود
پشتیبانی آنلاین

راهنمای مراجعین

لطفا مطابق مراحل زیر نوبت را از مطب دکتر خوشنود واقع در یزد، بلوار طالقانی، جنب آزمایشگاه مرکزی، کوچه گلچین دریافت نمایید.
مرحله 1 : در صفحه اصلی وب سایت بر روی نوبت دهی اینترنتی کلیک کنید

مرحله 2 : اگر قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید، شماره موبایل خود را در کادر مربوطه وارد نمایید و منتظر بمانید تا "رمز پویا" از طریق پیامک برایتان ارسال گردد.


مرحله 3 :  رمز عبور دریافت شده را در کادر مربوطه وارد نمایید تا به بخش نوبت دهی اینترنتی وارد شوید.


مرحله ثبت نام  : اگر قبلاً ثبت نام نکرده باشید، در بالا و سمت چپ منوها "دکمه عضویت" وجود دارد که باید بر روی آن کلیک کنید تا فرم مورد نظر برایتان باز شود.


در این قسمت اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.


مرحله 4 : بعد از ورود به بخش کاربری می توانید "قوانین و مقررات" را مشاهده کنید و همچنین در ستون سمت راست اطلاعات مورد نیاز نمایش داده شده است. برای درخواست نوبت، از ستون سمت چپ، ابتدا بیمار مشخص نمایید (شما می توانید برای خود یا افراد زیر مجموعه که تعریف کرده اید درخواست نوبت نمایید). سپس نوع خدمت مورد نیاز را انتخاب کرده و بعد از آن تاریخ مورد نظر که نوبت آزاد داشته باشد را انتخاب کنید. سپس ساعت مورد نظر برای ویزیت را انتخاب کنید و "تیک" تایید قوانین و مقررات نوبت دهی را بزنید و بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.


مرحله 5 : در این مرحله پیش نمایش نوبت درخواستی با مشخصات وارد شده را نمایش می دهد و اگر اطلاعات صحیح می باشد بر روی دکمه "تایید و پرداخت" کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید و بعد از پرداخت هزینه، نوبت شما نهایی گردد و اطلاعات آن از طریق پیامک برایتان ارسال گردد.مرحله 5 : در این مرحله پیش نمایش نوبت درخواستی با مشخصات وارد شده را نمایش می دهد و اگر اطلاعات صحیح می باشد بر روی دکمه "تایید و پرداخت" کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت اینترنتی شوید و بعد از پرداخت هزینه، نوبت شما نهایی گردد و اطلاعات آن از طریق پیامک برایتان ارسال گردد.